1/3
Doświadczenia pacjentów

 

Po czas mojego wieloletniego doświadczenia pomogłam wielu moim pacjentom . Oto niektóre przykłady osób które chcą  się z wami podzielić swoim doświadczeniem ze mną i z moją  terapią .

Jeden z przykładów to historia Sandra.

Czytaj również opowiadania innych osób.

Mike - moje doświadczenie z Access Bars:

Po trudnych czasach gdy dręczyła mnie depresja i bezsenność,  ponownie jestem szczęśliwa!

Yvonne  -  Odzyskałam swoje życie;  pozbyłam się niekontrolowanej biegunki, bólu brzucha i alergii.   

Jana - od sceptyka do fana Kinezjologii

Glenn - Wybawiony z alergii i dokuczliwej irytacji w oczach. 

Mia - Herstellen van burnout en lichamelijke uitputting

Lise - Verlost van allergie op o.a. noten, steenvruchten en hooikoorts. 

Co mówią inni o Access Bars czytaj na zakładce Access Bars (doświadczenia z Access) 

 

Historia Sandra
 "Odzyskaliśmy nasze życie ! 
 
Długo staraliśmy się o dziecko. Po kilku latach wreszcie nam się udało. Zaszłam w ciąże. Byliśmy bardzo zadowoleni. Mamy wspaniałego syna o imieniu Sander. Niestety, nasze dziecko dzień i noc płakało. Lekarze nie widzieli żadnej przyczyny i mówili ze wszystko w porządku. Ale dziecko dalej płakało.
Szukaliśmy pomocy i zwróciliśmy się z naszym problemem do Ewy która zajmuje się rożnymi formami terapii na podstawie kinezjologii i medycyny naturalnej.
Ewa zrobiła scan. Okazało się ze Sander ma intolerancje miedzy innymi na witaminę K i witaminę D. Witaminy te podawane sa dziecku w szpitalu zaraz po porodzie. Pyzatym Sander  miał intolerancje na wapno i mleko.  Po 4 zabiegach  Sander przestał płakać i okazał się wesołym chłopcem. 
Po pewnym czasie kupiliśmy dom i przeprowadziliśmy się. 
Od tego czasu Sander stał się niespokojny i nie mógł spać. Myśleliśmy, że to z przyczyny promieniowania magnetycznego w nowym domu i poprosiliśmy kogoś o zbadanie tego. Nasze podejrzenia zostały potwierdzone przez eksperta w dziedzinie promieniowania.  W naszym domu został umieszczony aparat który miał to promieniowanie zneutralizować.
Niestety Sander dalej był niespokojny i nie mógł spać. 

Pediatra zapewniał nas  że Sander jest zdrowy i nie mamy się martwic.  Pediatra zalecił nam podawanie melatoniny by Sander lepiej spał, ale to nie pomagało.

My byliśmy również całkowicie wyczerpany przez stres i brak snu. Stres między mną a moim mężem był tak wysoki, ze rozwód wisiał w powietrzu.  Ale nie chciałam by Sander wychowywał się w rozbitej rodzinie.

 

Z Sandrem chcieliśmy ponownie udać się do Ewy, po pomoc. Niestety Ewa nie pracowała już w pobliżu, tylko w Raalte.   Odległość do Raalte wydawała nam się zbyt duża (ok. 100 km).

 

 

Jako alternatywę udaliśmy się  z synem do innego terapeuty w pobliżu. Potem do innego i znowu do innego. Nic nie pomagało. 

Mimo odległości 100 km postanowiliśmy umówić się na wizytę u Ewy i udać się do Raalte. Mieliśmy nadzieje, ze Ewa nam pomoże.  Po kilku testach okazało się, że układ nerwowy Sandra jest nadpobudliwy. To wyjaśniało problemy ze spaniem.  Ewa pracowała nad przyczyna tej nadpobudliwości. 

Sander jest  bardzo wrażliwym i emocjonalnym dzieckiem.

Na teście Asyra było widoczne również obciążenie promieniowaniem.  Sander był u Ewy na kilku sesjach.  

My (mój mąż i ja) byliśmy znowu bardzo wyczerpani. Mąż nie mógł pracować i poszedł na chorobowe.

Oboje poszliśmy na terapie do Ewy.  Okazało się ze ja miałam niedobór niektórych minerałów i omega 3-6-9.  Krok po kroku czuliśmy się lepiej. 

Nasze problemy zdrowotne zostały rozwiązane. Sander jest znowu wesołym dzieckiem, śpi dobrze i ma apetyt. My nie poznajemy swojego dziecka, tak się zmienił.  

Maz wrócił do pracy. Ja mam więcej energii życiowej  i nasze małżeństwo zostało uratowane. Nasze życie wróciło do normy. 

Postanowiliśmy co kilka miesięcy umawiać  się z Ewa w Raalte na przegląd "APK" dla całej rodziny.

Wybieramy prewentywny scan i prewentywne  sesje.

Nie chcemy czekać teraz aż pojawia się nowe problemy ze zdrowiem.

 

Za każdym razem podroż do Raalte jest tego warta.