Moim głównym celem jest oferowanie wysokiej jakości opieki zdrowotnej: fizycznej i psychicznej . U mnie pacjent stoi na pierwszym miejscu.

Dla kogo ELEWA?

Dla tego kto chce: 

 • Nie być ciągle zestresowanym i stres mieć pod kontrola

 • Zamiast nieprzespanych nocy, spać spokojnie i rano wstać zupełnie wypoczęty

 • Polepszyć swoje zdrowie i uwolnić się od bólu fizycznego czy psychicznego (emocje)

 • Mieć więcej energii

 • Uwolnić się od alergii ( rożnego rodzaju np: żywność, katar sienny, zwierzęta)

 • Zrobić sobie testy alergologiczne 

 • Wiedzieć jakie potrawy nie służą tobie i osłabiają twój organizm

 • Zrobić test na ewentualnych braków witamin i minerałów w twoim organizmie

 • Mieć lepszą koncentrację lub szybciej przyswajać wiedzę (szczególnie polecane dla dzieci)

 • Mieć więcej poczucia pewności siebie

 • Polepszyć relacje w swoim maleństwie, rodzinie czy ze znajomymi.

 • Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. 

 

Nie możesz znaleźć tutaj swojego „problemu” a masz inne pytania? Zapraszam zadzwoń lub skontaktuj się droga –e-mailowa by spytać czy moge ci pomoc. Chciałbym Ci pomóc, zapraszam. 

 Dlaczego własnie do gabinetu Ewy? Co czyni mój gabinet wyjątkowym? 

 • Pracuje według teorii holistycznej według "trójkąta zdrowia": struktura (ciało fizyczne), metabolizm( wszystkie procesy chemiczne w organizmie,odżywienie itd), emocje (zachowanie, uczucia, traumy emocjonalne).  To wszystko jest nierozerwalnie powiązane ze sobą.

 • Pracuje nad usuwaniem przyczyn choroby,  problemow emocjonalnych czy zachowawczych. ​

 

 • Wykonuje diagnostykę organizmu, testy alergiczne wraz z odczulaniem, terapię wielu schorzeń i dolegliwości bólowych bez wykorzystywania metod farmakologicznych, a jedynie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz suplementacji.

 • Diagnostyka i terapia jest bezbolesna i bezinwazyjna oraz wolna od niepożądanych działań ubocznych.

 • W naszej pracy wykorzystuje miedzy innymi urządzenie – ASYRA system medycyny biofizycznej -  biorezonans. Opis działania aparatu znajdziecie Państwo na mojej stronie w kolejnych zakładkach.

 • Specjalizuje się w leczeniu alergii i stanów emocjonalnych.  

 • Oferuje pomoc psychologiczną po której będziesz mógł funkcjonować na bazie zupełnie innego fundamentu  swojego życia.

 •  

 • Jako kinezjoloog pracuje za pomocą manualnego testu mięśniowego pajeta który daje dojście do podświadomości każdego człowieka,  co jest wielka pomocą miedzy innymi w leczeniu stanów emocjonalnych, depresyjnych,  traum i redukcji stresu.  

 • Szerokie testy które wykonywane sa za pomocą systemu ASYRA® IDT, wraz z różnymi specjalistycznymi technikami kinezjologii,  NAET (Nambudripad's Allergii Eliminacji Technieka) oraz  Access Bars z procesami na ciało, daje maksymalną szansę na sukces w terapii.     

 • Wszystkie moje sesje sa bezbolesne i bez chemicznych środków czy leków.

 

 • Używam tylko naturalnych środków, suplementów diety i pracuje na podstawie „digitale” homeopatie. Podczas sesji (jeżeli istnieje taka potrzeba) otrzymujesz poradę używania tylko tych środków które optymalnie do ciebie pasują (porada oparta jest na podstawie testu kinezjologicznego). W ten sposób  nie wydajesz pieniędzy na suplementy które ci wcale nie pomagają.    

 

 • Sesje sa dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta i nadają się dla wszystkich, od niemowląt i małych dzieci do osób w zaawansowanym wieku.   

Zapraszam również na interesujące kursy i warsztaty które mogą poprawić twoje zdrowie i życie a także zdrowie i jakość życia twojej rodziny, dzieci itd. ? 

Moje sesje, zabiegi, terapia jest po to aby Ci pomóc odzyskać zdrowie, witalność i balans  w życiu.

Nie są przeznaczone do diagnozowania chorób. Nie są również celem by zastąpiły porady lekarza.  

Znowu zdrowy, szczęśliwy i promienny? 

W oparciu o moje piętnastoletnie doświadczenie jako Kinezioloog i Naturoterapeuta, przekonałam się o tym ze problemy ze zdrowiem są prawie zawsze związane ze stresem i z tłumieniem emocji pochodzących z ostatniego czasu jak i również  z emocjami nawet odległej przeszłości.

​​Dziesiątki pacjent którzy zgłosili się do mnie na zabiegi/ sesje/ terapie szukało już pomocy u wielu lekarzy czy terapeutów.  Każdy z nich zwracał uwagę tylko na fizyczna stronę choroby. Emocje, dusza zostały pomijane co efektem była tylko chwilowa poprawa zdrowia. 

 

Wiele emocji wmyka się w nasz organizm, i chorujemy. Często odzwierciedla się to w chorobach tak zwanych psychosomatycznych.  Na przykład depresja może być spowodowana (połączona) z zapaleniem jelit. Lęk może powodować choroby nerek, itp. Ludzie, którzy przychodzą ze skargami układu pokarmowego często maja (ukryta) depresje.  Obecnie jest to dość częste i znane zjawisko w świecie medycyny. W rzeczywistości, trzeba wielka uwagę przyłożyć do negatywnych emocji. Przyczyny emocji mogą być różne.

Każda człowiek jest wyjątkowy, każda osoba jest inna, i wymaga odmiennego  podejścia czy do sprawy.

Negatywne emocje mogą również zakłócać rozwój u dzieci. Na przykład możne to być przyczyna ze dziecko nie możne sobie poradzić w szkole czy w swoim małym ( jednak dla niego wielkim) świecie.

Po kilku sesjach emotie te możemy mieć pod kontrola tak by dziecko znowu dobrze się czoło, lepiej mogło się koncentrować, miało więcej pewności siebie, ponownie cieszyć się szkolą, mieć radość życia itd. Obecnie dzieci sa przeciążone programem szkolnym, dodatkowymi zajęciami, komputerami itd.  Jeżeli na czas im nie pomożemy będziemy mieli 16 latka który zupełnie pogubi się w swoim życiu. Wiele takich dzieci i zrozpaczonych rodziców widziałam w moim gabinecie.  

 

Może szukasz rozwiązania swoich problemów.  Czujesz się zmęczony, niespokojny, zestresowany, złe spisz i nie wiesz jak sobie poradzisz do wakacji (urlopu). Może martwisz się o swoje dzieci, swój związek, swoją pracę i o siebie. Migdy nie myślałaś ze życie może być tak ciężkie a chcesz inaczej żyć.  

 

Jeśli nie chcesz zrobić to sam, ale chcesz pomocy od specjalisty umów się na wizytę, nie zwlekaj.

To Twoja największa szansa, aby znowu być szczęśliwym, zdrowym i promiennym.

Jestem tutaj po to aby pomoc ci odzyskać twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, by redukować stres, by cie  wspierać, odkryć kim naprawdę jesteś, co jest Twoją siłą, byś znowu był/a pełna energii, silny/a i radosny i byś mógł/ mogła żyć tak jak byś chciał/a. 

Bo tak powinno wyglądać nasze życie.