Historia Mia

Miałam Burnout  i byłam całkowicie wyczerpana. 
 
Ewa znałam, miałam z nią i z jej formami terapii dobre doświadczenie ponieważ moja córka Lise została prze Ewa wyleczona a alergii.
 
Postanowiłam poprosić ja o pomoc. 
 
Zanim się na to zdecydowałam byłam pol roku W tym czasie byłam ny prawie półtora roku na zwolnieniu chorobowym ponieważ miałam burnout. Nie mogłam się z tego wygrzebać a nalegano mnie na powrót do pracy. Myślałam ze z czasem odzyskam energie i próbowałam  pracować kilka godzin w tygodniu. Niestety, moja próba nie "wypaliła". Nadal byłam wyczerpana fizycznie i nie mogłam odzyskać sil i energii potrzebnej mi do normalnego funkcjonowania. Nie potrafiłam własnymi silami wyjść z tego fizycznego dołka. 
 
Ponieważ za byłem zaznajomiona z metodą Asyra postanowiłem zapytać ponownie, czy Ewa chciała zrobić Asyra testy jakie krople "Bach" sa dla mnie odpowiednie.   Ewa zasugerowała, zamiast testu Bacha, zrobić rozszerzone testy systemem Asyra.  Bach jest bardziej skoncentrowany na procesach emocjonalnych w organizmie a Burnout oprócz aspektów emocjonalnych obejmuje również fizyczne aspekty. Cieszę się, że przyjęłam ten wniosek.
Z testu okazało się ze miałam wyczerpanie organizmu z powodu długotrwałego stresu jak również zaburzony metabolizm cukru i rozregulowany system hormonalny.

Przez pomiar systemem Asyra, zostały  potwierdzone moje niedobory witamin i minerałów. Wszystko stawał mi się coraz jaśniejsze. . Niedobory były za duże bym mogła to uzupełnić prawidłowym odżywianiem się.  

Otrzymałam od Ewy poradę jakie suplementy muszę użyć by te niedobory uzupełnić. Również otrzymałam naturalne środki

by doprowadzić metabolizm itd. do normy.

 

Juz po krótkim czasie zaczęłam czuć się znacznie lepiej. 

 

Co 5 do 6 tygodni  ponownie przychodziłam na scan/test Asyra. Za każdym razem wracałam do domu z osobiście wytestowanymi suplementami i poradami na następne tygodnie.  

 

Dostawałam również wyciąg z testu Asyra jakich produktów żywnościowych muszę tymczasowo unikać. 

 

Ewa stosowała również techniki ze specjalistycznej kinezjologie. To ze Ewa pracuje różnymi formami terapeutycznymi razem sprawiło to ze szybko przychodziłam do zdrowia. Mieliśmy prze to wiele informacji jak najkrótsza droga i jak najszybciej możemy dość do pozytywnego rezultatu terapii. 

 

Znajomi spostrzegali ze mam znowu dobry kolor na mojej twarzy, ze mam więcej energie i blask w oczach.  

 

Odzyskiwałam stopniowo siły i wyraźnie czułam si coraz lepiej. Było to tak widoczne. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że podjęły ten krok.  Jestem pewna, że leczenie u Ewy dało mi to, co moje ciało potrzebowało.  Nigdy nie doszłabym do tego własnymi silami, własną rękę (próbowałem tego tak długo).

 

Ewa jest dobrze wykwalifikowana kobieta,  zawsze ma czas dla Ciebie i jest otwarta na pytania, czy prze kontakt milowy czy telefoniczny. 

 

Doradzam ja jako terapeutkę. 

Jej szeroka wiedza, znajomość wielu form terapii i doświadczenie,  sprawia je jest naprawdę doskonałym specjalistką.     

 

 

Mia

<< Powrót do "Co mówią o nas"

Ewa Bouman-Lewandowska


Kinezjoloog

NAET/ TRM Allergie Terapeuta

Naturo- i Psychoterapeuta 

Asyra - Bioresonansie Therapeut
Ooraccupunkturyst

Sesje tylko na zapisy !

Adres: Patrijs 52

8103 DB Raalte         

                    

                 

T.  0572 362579

M. 06 255 07 365 

E.  ewa@elewa.nl 

Licencje:
VBAG                          Związek Zawodowy  

Izba Handlowa         numer rejestracji:  08 202 602 


Logo VBAG.png