Praktijk voor Integrale Natuurgeneeskunde 
Kinesiologie,
 Total Reset / NAET, 
ASYRA ® therapie, 
ACCESS BARS® 
voor herstel, vitaliteit, balans en levensvreugde voor iedereen

Historia Lise


Lise pozbyła się alergii na miedzy innymi orzechy, owoce pestkowe i katar sienny, pyłki drzew i kwiatów.   

Moje doświadczenie z sesjami mojej córki Lise u Ewy.   
 

Trzy lata temu moja córka Lise coraz bardziej gwałtownie reagowała na rożnego rodzaju orzechy. Reakcje alergiczne w krótkim czasie stały się coraz mocniejsze.  Lekarz wysłał ja na badania alergiczne co potwierdziło alergie na orzechy, szczególnie na orzechy laskowe.
 
Ponieważ orzech laskowy należy do rodziny owoców pestkowych, Lise była również uczulona na owoce pestkowe, takie jak morela, brzoskwinia, jabłko, wiśnia itp. Z tym problemem zwróciliśmy się do  Alergologa dziecięcego w akademickim szpitalu. 
Specjalista powiedział ze jest  duża  szansa na szok anafilaktyczny ( niebezpieczeństwo utraty życia). Lise musiała  od tego czasu  nosić przy sobie dostała  zastrzyk  z adrenalina który musi  użyć w przypadku szoku anafilaktycznego.  
Po wszystkich rodzajach badań, okazało się ze alergia jest duża  ale jednak nie ma ryzyka związanego z szokiem anafilaktycznym.  Według lekarza specjalisty (alergologa) Lise musi przez cal;e swoje życie żyć z ta alergia. Porada lekarzy w szpitalu uniwersyteckim była taka że powinna unikać tych produktów . Wyleczenie z tej alergie według lekarzy było niemożliwe. Pyzatym Lise przez wiel lat cierpiała na katar sienny. Była uczulona na pyłki drzew, traw i kwiatów.  
Przez przyjaciółkę skontaktowałam się z Ewa. Poznałam jej gabinet i jej formy leczenia miedzy innymi NAET/TRM (forma leczenia alergii).
Córka mojej przyjaciółki miała pozytywne doświadczenia z ta forma terapii u Ewa. 
Lise poszła do Ewy na terapie alergiczna. 

 

 

Terapia NAET/TRM  jest dla zwykłego człowieka, dla nas,  jak się wydawało  nie zrozumiała, ale naprawdę warto było spróbować.

Najpierw Ewa zrobiła scen( pomiar i testy) systemen Asyra. Pomiar i testy pokrywały się ze szpitalnymi wynikami na alergie.   

Była to terapia podczas której po cotygodniowej sesji eń trzeba było unikać kontaktu z niektórymi składnikami odżywczymi i innymi produktami przez 24 godziny. Otrzymaliśmy książeczkę leczenia w której były instrukcje i informacje jakie produkty mogła Lise jeść/dotykać. 

Oprócz metody NAET i systemu Asyra, Ewa również korzysta z wiedzy z tak zwanej kinezjologii.

Rok później stał się ekscytujący; Jak Lise zareaguje na pyłek gatunków trawy (katar sienny)? To było niesamowite, Lise prawie wcale nie reagowała na pyłki drzew, traw czy kwiatów. Katar sienny był przeszłością.

Leczenie miało wspaniały efekt.  

 

Jeżeli chodzi o alergie na orzechy i owoce pestkowe. Lise może je jeść bez objawów alergie (ale w ograniczonych ilościach). To oznacza również ze Lise pozbyła się strachy związanego z ciężką alergia na orzechy laskowe i inne owoce pestkowe.  

Terapia NAET jest naprawdę warta wypróbowania!

W przypadku, gdy medycyna regularna nie daje żadnych szans i nie może nic poradzić, terapia ta daje kolejną szansę.

 

Ewa jest dobra terapeuta. Wspaniale potrafi obchodzić się z dziećmi które przychodzą do niej na terapie.

 

Ma szeroka wiedzę w różnych dziedzinach i pracuje rożnymi formami terapii. To sprawia ze jest bardzo dobrym specjalista. 

Mia, de moeder van Lise

<< Powrót do "Co mówią o nas"

Ewa Bouman-Lewandowska


Kinezjoloog

NAET/ TRM Allergie Terapeuta

Naturo- i Psychoterapeuta 

Asyra - Bioresonansie Therapeut
Ooraccupunkturyst

Sesje tylko na zapisy !

Adres: Patrijs 52

8103 DB Raalte         

                    

                 

T.  0572 362579

M. 06 255 07 365 

E.  ewa@elewa.nl 

Licencje:
VBAG                          Związek Zawodowy  

Izba Handlowa         numer rejestracji:  08 202 602 


Logo VBAG.png