Historia Jana - od sceptyka do fana kinezjologii

Przez długi czas miałem ogromne bóle mięśni.  Lekarz skierował mnie do fizjoterapeuty.

Po kilku zabiegach  było dużo lepiej, niestety po około tygodniu moje bóle mięśni  ponownie wróciły. Kilka razy z powrotem do fizjoterapeuty,  zawsze z takim samym wynikiem. To pomaga dla 1-2 tygodni. Potem znowu ból wraca. W tej sytuacji bylem przez ponad 1,5 lat, z krótkimi przerwami.  Było to wyczerpujące i męczące.

Moja żona, która ze swoimi  zdrowotnymi problemami  zawsze idzie do gabinetu „Elewa” doradza mi, aby z tej terapii korzystać. Jestem prawdziwym sceptykiem i nie chciałem nic o tym wiedzieć.

W międzyczasie ból mój stawał  się  nie do zniesienia.  Moje zdrowie było coraz gorsze. Miałem coraz więcej problemów z moją astmą. Nie miałem kondycji fizycznej i coraz więcej bólu. 

Umówiłem się  z Ewą,  ale naprawdę niczego  się nie spodziewałem . Prawdziwy sceptyk.

W pierwszej rozmowie terapeutycznej powiedziałem ze w przeszłości  miałem pewne  traumatyczne doświadczenie w moim życiu, które nadal na wpływ na moje życie i jest mi z tym trudno żyć ,

miedzy innymi  wczesna śmierć mojego ojca.  Często byłem i jestem na granicy wyczerpania nerwowego.

Wcześniej pracowałem w dużej firmie na wysokim stanowisku.   Z powodu mojego przeciążenia praca, zacząłem mieć kompleks niższości.

 

Jak  Ewa dokonała  testu kinezjologicznego  (za pomocą  napięcia mięśniowego w moim ramieniu) i doszła do konkluzji  że przyczyną  bólu  moich mięśni jest przyczyną  mojej traumy z przeszłości.

 

Początkowo w to nie wierzyłem. Jednak po pierwszej sesji zmieniłem zdanie. Wcześniej nie potrafiłem mówić  o mojej przeszłości  a teraz przyszło  mi to z łatwością.

 

W zasadzie jestem zamknięty i nie lubię mówić o sobie. Moje blokady emocjonalne były widoczne na teście Asyra .

 

Ewa pracowała nad moimi blokadami emocjonalnymi  stosując kilku różnych technik. Po około 5 cotygodniowych zabiegach,  mój ból mięśni prawie całkowicie zniknął. 

Korzystałem również z zalecanych suplementów, aby uzupełnić niedobory witaminowe etc.

Zauważyłem, że zaczynam czuć się coraz lepiej.

Na następną  wizytę  miałem przyjść dopiero za trzy miesiące. Moje bóle mięśniowe całkowicie zniknęły. W czasie ostatnich trzech miesięcy nie miałem żadnych problemów.

Nie tylko mój stan się poprawił, moja kondycja również, używam mniej leków na moją astmę. Zauważam, że mogę teraz lepiej rozmawiać z moją żoną. Jestem bardziej otwarty na wyrażanie moich myśli i uczuć. To było częścią mojej terapii.

Dzięki mojemu doświadczeniu stałem się prawdziwym fanem kinezjologii. Szczególne to że za pomocą  kinezjologji masz dojście do swojej świadomej jak i do podświadomej części swojego „JA”.

 

 

Czuję się tak dobrze. Przechodzenie przez to kolejny raz, doprowadzić do takiego stanu jak byłem, nie jest dla mnie kolejną opcją. Wybieram zabiegi profilaktyczne i raz na kilka miesięcy u Ewy „APK” dla mojego ciała".

 

Ha, ha, ha .... Teraz zrobię to razem z moją żoną. Szkoda, że ​​wcześniej jej się nie słuchałem.

<< Powrót do "Co mówią o nas"

Ewa Bouman-Lewandowska


Kinezjoloog

NAET/ TRM Allergie Terapeuta

Naturo- i Psychoterapeuta 

Asyra - Bioresonansie Therapeut
Ooraccupunkturyst

Sesje tylko na zapisy !

Adres: Patrijs 52

8103 DB Raalte         

                    

                 

T.  0572 362579

M. 06 255 07 365 

E.  ewa@elewa.nl 

Licencje:
VBAG                          Związek Zawodowy  

Izba Handlowa         numer rejestracji:  08 202 602 


Logo VBAG.png