O MNIE

Nazywam się Ewa Bouman-Lewandowska i moja podróż życia rozpoczęła się w 1957 roku w Polsce.

 

W 1992 roku przyjechałem do Holandii.  
Wszystko, czego doświadczyłam w swoim życiu, sprawiło to że jestem teraz tym, kim jestem. Nie było mi łatwo. Wiele przeżyłam. Wychowana w niestabilnej rodzinie musiałam wałczyć o swoją przyszłość. Byłam zdana tylko na siebie. To wszystko sprawiło to ze znam życie z każdej strony  i umiem wczuć się w problemy innej osoby.

Po przyjeździe do Holandii zaczęłam pracować w służbie zdrowia.

Moja wizja zdrowia i opieki jest bardzo jasna. Zakładam, że człowiek nie może być podzielony na części, ale jest całością czynników fizycznych,  emocjonalnych  i duchowych (teoria holistyczna). Fakt ten jest często zapominy w  regularnej opiece zdrowotnej. To skłoniło mnie ze zainteresowała mnie medycyna niekonwencjonalna i naturalne sposoby leczenia.  

Po skończeniu w 2005 roku Wyższych Studiów Medycyny Naturalnej w Holandii  i otrzymaniu dyplomu, otworzyłam swój gabinet Naturalnych Sposobów Leczenia pod nazwą ELEWA. Byłam gotowa do pracy, w której mogę poświęcić całe moje serce i duszę. Od tego czasu pracuję jako  zaprzysiężony i  autoryzowany  kinezjoloog  i  terapeuta.

Oczywiście regularnie dokształcam się  by aktualizować   i  rozwijać  swoją wiedzę. 

W mojej pracy bardzo ważna jest relacja między mną jako kinezjologiem, terapeutą  a pacjentem. Przywiązuję dużą wagę do dobrej komunikacji i zaufania. Zaufanie opiera się na dwóch zasadach: profesjonalnej  wiedzy i wzajemnej dobrej relacji  terapeuta -pacjent.

All of life comes te me with ease, joy & glory! 

 

Moje doświadczenie z Access  ®

  

Pewien czas temu spotkałam  na swojej drodze Access Consciousness .

Najwyraźniej tak miało być, ponieważ od tego czasu moje życie moje całkowicie się zmieniło.

Pierwsza sesja Access Bars, którą odbyłem, była dla mnie imponująca.

Byłam wtedy tam w trudnym okresie mojego życia.

​Utknąłem w swojej przeszłości, z moimi ciężkimi przeżyciami z przeszłości które miały ogromny wpływ na moje życie, na moje zdrowie i moją pracę, itd. i nie wiedziałem, jak to zmienić . Wiedziałem, że muszę dokonywać wyborów, ale nie potrafiłam tego zrobić.

 

Nie wiedziałem, jak usunąć z mojego ciała tą negatywną energie. Chodziłam zestresowana, nie mogłam spać  i nic mnie nie cieszyło.

 

Zakładałam  maskę i żyłam dalej. Żyłam?  Nie, ja przeżywałam swoje życie, zamiast żyć.  Udało mi się rekompensować to czy tamto aż do momentu, w którym nie mogłem już tego zrobić. Wiedziałem, że muszę dokonywać wyborów, ale nie wiedziałem jak. Nie wiedziałem, jak mogę być szczęśliwym człowiekiem.

 

Już po moich pierwszych sesjach Access Bars czułem szczególny spokój, czułam się wolna, nie czułam stresu. Następnego dnia byłam zaskoczona przez siebie. Dokonałam wyboru; wyboru którego nie mogłam dokonać przez wiele miesięcy.

 

Zaczęłam inaczej reagować  na wydarzenia w moim życiu. Moje życie stało się lżejsze, jestem szczęśliwsza i znów mogę się śmiać. Moja firma zaczęła bardzo dobrze prosperować. Byłam w  pozytywnej energii. Znajomi  widzieli moją zmianę.  Pytali mnie co się stało, że jestem tak  wesoła i promienieję. Stałam się szczęśliwym człowiekiem. Od tego czasu moje życie jest łatwe, radosne i "glory"*

*Glory = Obfitość), mantra  Access Consciousness. 

Z powodu mojego entuzjazmu o  Access Consciousness  zacząłem się tej wspaniale metody  uczyć.  Obecnie jestem  certyfikowanym Access Bars Facilitator i udzielam sesji Access Bars w swoim gabinecie naturoterapii. Prowadzę również kursy(warsztaty) Access Bars dla osób prywatnych i przedsiębiorstw w języku polskim i holenderskim.

 

Chcesz samemu przekonać się, co Access Bars może dla ciebie znaczyć?  Umów się na sesję.

 

Więcej informacji znajdziesz  na stronie Access Bars. Chcesz osobiście uzyskać więcej informacji ? Mail lub   zadzwoń do mnie!

Ewa Bouman-Lewandowska


Kinezjoloog

NAET/ TRM Allergie Terapeuta

Naturo- i Psychoterapeuta 

Asyra - Bioresonansie Therapeut
Ooraccupunkturyst

Sesje tylko na zapisy !

Adres: Patrijs 52

8103 DB Raalte         

                    

                 

T.  0572 362579

M. 06 255 07 365 

E.  ewa@elewa.nl 

Licencje:
VBAG                          Związek Zawodowy  

Izba Handlowa         numer rejestracji:  08 202 602 


Logo VBAG.png