EWA 

Moja historia

Nazywam się Ewa Bouman-Lewandowska i moja podróż życia rozpoczęła się w 1957 roku w Polsce.

 

W 1992 roku przyjechałem do Holandii.  
Wszystko, czego doświadczyłam w swoim życiu, sprawiło to że jestem teraz tym, kim jestem. Nie było mi łatwo. Wiele przeżyłam. Wychowana w niestabilnej rodzinie musiałam wałczyć o swoją przyszłość. Byłam zdana tylko na siebie. To wszystko sprawiło to ze znam życie z każdej strony  i umiem wczuć się w problemy innej osoby.

Po przyjeździe do Holandii zaczęłam pracować w służbie zdrowia.

Moja wizja zdrowia i opieki jest bardzo jasna. Zakładam, że człowiek nie może być podzielony na części, ale jest całością czynników fizycznych,  emocjonalnych  i duchowych (teoria holistyczna).

Fakt ten jest często zapominamy w  regularnej opiece zdrowotnej. To skłoniło mnie ze zainteresowała mnie medycyna niekonwencjonalna i naturalne sposoby leczenia.  

Po skończeniu w 2005 roku Wyższych Studiów Medycyny Naturalnej w Holandii  i otrzymaniu dyplomu Kinezjologa , otworzyłam swój gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej  pod nazwą "ELEWA".

Byłam gotowa do pracy, w której mogę poświęcić całe moje serce i duszę. Od tego czasu pracuję jako  zaprzysiężony i  autoryzowany  kinezjoloog  i  naturo-terapeuta, obecnie również jako Access Bars Facilitator. 

Moja specjalizacje to: psycho i naturoterapia oraz alergie i choroby z tym związane (system imunologiczny).
W mojej pracy bardzo ważna jest relacja między terapeutą  a pacjentem. Przywiązuję dużą wagę do dobrej komunikacji i zaufania. Zaufanie opiera się na dwóch zasadach: profesjonalnej  wiedzy i wzajemnej dobrej relacji  terapeuta -pacjent.
 

Serdecznie zapraszam do siebie na sesje, testy i na kursy. 

Oczywiście regularnie dokształcam się  by aktualizować   i  rozwijać  swoją wiedzę

Klik hier voor de volledige CV van Ewa Bouman-Lewandowska

Masz pytania, dzwon bez wahania.

Jestem po to by pomoc ci poprawić twoje zdrowie, by cię wspierać, odkryć jakie masz talenty,  by ci pomoc byś żył z radością, łatwością i przyjemnością, byś żył naprawdę a nie przeżywał swojego życia. 

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa